Karuzela – Rośnij z muzyką

karuzela-do-lozeczka-tinylove
karuzela-nad-lozeczko
karuzela-muzyczna-do-lozeczka
karuzela-tinylove

Previous
Next

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa,a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.

Karuzela Rośnij z Muzyką – Zabawa na łące to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki.

Unikalny system poruszania się karuzeli 4D (zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zawieszek “tańczących” do aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka.

Zabawka “rośnie” razem z dzieckiem – można ją zamienić w przenośną pozytywkę.


Więcej informacji

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami Kick&Play – Farma

tiny love mata farma-04
tiny love mata farma-02
tiny love mata farma-03
tiny love mata farma_Obszar roboczy 1

Previous
Next

Ta mata to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci z aż 18 rozwojowymi aktywnościami dla malucha.

Edukacyjna mata Tiny Love zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców.
Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna – skutek.
We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka, zapewniające mu poczucie bezpieczeństwa.
Plansza dźwiękowa Kick & Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie – rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia.

Unikalny design, pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.


Więcej informacji

Interaktywna kostka – Muzyczna Farma

ks kids interaktywna kostka_Obszar roboczy 1
ks kids interaktywna kostka-02
ks kids interaktywna kostka-03

Previous
Next

Barwna i interaktywna kostka, która zachwyci Twojego maluszka.

Marka K’s Kids stworzyła Trójkąt Umiejętności, który wskazuje jakie umiejętności rozwija dziecko bawiąc się daną zabawką. Walory zabawek podzielono na wspierające rozwój fizyczny, poznawczy oraz społeczny. 

Zabawka Interaktywna kostka – Muzyczna Farma wspiera:
1. Rozwój fizyczny
2. Rozwój poznawczy
3. Rozwój społeczny


Więcej informacji

Alilo Króliczek Honey Bunny

alio_Obszar roboczy 1
alio-02
alio-03
alio-04
alio-05

Previous
Next

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna dzięki silikonowym uszkom, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna.

Możesz nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo wytrzymały, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik.


Więcej informacji

Sprawdź inne propozycje akcesoriów!


Sprawdź